BUCKSI PONOVNO IZGUBILI NA SVOM PARKETU / Bogdanovićevi Jazzeri pobijedili prvake, 'Babo' odigrao jako dobro

Utah je večer prije utakmice s Bucksima doživio prvi poraz u sezoni

1.11.2021.
8:14

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 14 koševa (šut za dva 2-4, trica 1-5, slobodna bacanja 7-7) uz pet skokova i jednu asistenciju za 31:19 minuta provedenih u igri u 107-95 gostujućoj pobjedi Utah Jazza protiv prvaka Milwaukee Bucksa.

CHICAGO SE NAKLONIO HRVATU /

Kukoč održao govor pred navijačima i zaradio ovacije cijele dvorane: 'Split je moj rodni grad, ali ovo je moj dom i moje srce'

Jazz je kontrolirao utakmicu protiv oslabljenih Bucksa, kojima su nedostajala tri igrača iz početne petorke, od početka do kraja. Kada su se domaći sredinom posljednje četvrtine primakli na pet poena razlike (88-83), stvar je u svoje ruke preuzeo Donovan Mitchell i odveo goste na sigrnu udaljenost.

Odgovorili na prvi poraz

Mitchell je susret okončao sa 28 ubačaja, 20 je za pobjednike dodao Mike Conley, dok su najbolji kod prvaka, koji su igrali bez Jrue Holidaya, Khrisa Middletona i Brooka Lopeza, najučinkovitiji bili Giannis Antetokounmpo sa 25 i Grayson Allen sa 18 poena.

Utah je tako dobro odgovorio na prvi poraz u sezoni koji je doživio večer prije od Chicago Bullsa i sada je na omjeru 5-1, dok je Milwaukee drugu večer zaredom domaći parket napustio poražen, u subotu su ih svadali San Antonio Spursi, pa je sada na učinku ispod 50 posto - 3-4.