ZUBAC SOLIDAN / Bogdanović je opet bio najbolji strijelac Detroita, pogledajte spektakularnu fintu našeg Babe

Osim Bogdanovića u redovima Detroita istaknuo se Jaden Ivey sa 20 poena

7.1.2023.
12:26

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je još jednom bio najbolji strijelac Detroit Pistonsima koji su unatoč tome poraženi, bolji do njih su sa 121-109 bili domaći San Antonio Spursi. Bogdanović je odigrao 31:30 minuta za Detroit i zabio 21 koš (šut iz igre 9/20, trice 2/7) te upisao tri skoka i tri asistencije.

KAKVA VEČER /

Pogledajte blokadu Ivice Zubca u dvoboju protiv Jokića, hrvatski krvnik postigao rekord karijere

Kod San Antonija koji je prekinuo niz od tri poraza najbolji je sa 25 koševa bio Tre Jones, Romeo Lagford je dodao 15 ubačaja, a Jakob Poeltl 11 koševa, 16 skokova i sedam asistencija. Osim Bogdanovića u redovima Detroita istaknuo se Jaden Ivey sa 20 poena, a Killian Hayes je dodao 18.

Detroit sada ima omjer pobjeda i poraza 11-31, dok je San Antonio na 13-26.

Zubac nemoćan protiv Goberta

Peti poraz zaredom doživjeli su i LA Clippersi Ivice Zubca, njih su u Minneapolisu sa 128-115 pobijedili Minnesota Timberwolves koje je predvodio Rudy Gobert sa 25 koševa i 21 skokom.

D'Angelo Russell je ubacio 25 koševa, dok je vodeći strijelac Minnesote s prosjekom od 24.2 koša po utakmici ubacio samo pet poena sinoć.

Clipperse je predvodio Norman Powell sa 21 košem, a Zubac je u 21:06 minuta na terenu ubacio devet koševa (šut iz igre 4/8, trice 0/1) i ugrabio dva skoka i jednu asistenciju. John Wall je dodao 14 koševa i osam asistencija.

Šarić nije ulazio

Miami Heat je u gostima nadigrao Phoenix Sunse sa 104-96 što im je drugi put ove sezone peti poraz u nizu.

Victor Oladipo je za pobjedu gostiju 26 koševa, Bam Adebayo je dodao 21 koš uz 11 skokova, a Jimmy Butler 20 koševa i šest asistencija.

Deandre Ayton je bio najbolji strijelac Phoenixa sa 23 pogotka i 14 skokova, a Torrey Craig je dodao 17 koševa i devet skokova. Dario Šarić nije igrao za Sunse koji su izgubili u 13 utakmica u zadnjih 17.