ZAISKRILO JE / Bogdanović izgubio živce i urlao na trenera: 'To meni govoriš?!'

Bogdanović je predvodio svoje Hawkse s 20 koševa, šest asistencija i četiri skoka, ali utakmicu je obilježila i njegova svađa s trenerom

2.4.2024.
8:29

Bogdan Bogdanović bio je najbolji igrač Atlanta Hawksa u gostujućoj pobjedi nad Chicago Bullsima 101:113 u sinoć odigranoj utakmici u NBA ligi.

NASTUP VEČERI /

Bogdanović odigrao fantastičnu utakmicu, ali to nije pomoglo njegovoj momčadi

Srpski košarkaš predvodio je Hawkse s 20 koševa, šest asistencija i četiri skoka, ali utakmicu je obilježila i njegova svađa s trenerom Quinom Snyderom.

Trener Hawksa je pozvao time-out dvije minute prije kraja, pri rezultatu  113:96 za Atalantu, i odlučio je izbvadidi iz igre Bogdanovića, na što je on burno reagirao.

Prvo je Bogdanović bijesno bacio čašu pored klupe, a nakon toga počeo urlati na trenera.

"Govoriš li to meni?!"

Unio se nakon toga Bogdan u lice treneru pa su priskočili drugi suigrači i smirili ga te udaljili od trenera.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Nakon utakmice Bogdanović se osvrnuo na taj incident i objasnio što se događalo.

"Mi to radimo skoro svake druge minute na utakmici. Stalno se verbalno svađano i to je normalno. To znači da nam je obojici stalo i da je cijeloj momčadi stalo do rezultata. Quin je moj čovjek i u to nema sumnje. Cijelu ovu sezonu gura me naprijed. Imali smo ovakve svađe i ranije i normalno je da se to dogodi", poručio je.