namjestio nišanske sprave / 'Babo' je nezaustavljiv! U pobjedi Pacersa osmi put u posljednjih 14 susreta ubacio više od 20 koševa!

Pacersi su na odličnom omjeru 17-10, prvi put ove sezone povezali su četiri pobjede i izgledaju jako dobro kao momčad

11.12.2018.
9:29
AP Images

Pacersi već duže vrijeme ne mogu računati na Victora Oladipa, ali uredno pobjeđuju i to u velikoj mjeri zahvaljujući Bojanu Bogdanoviću. I protiv svoje bivše momčadi Bogdanović je bio sjajan, odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu i pomogao Pacersima da dođu do četvrte uzastopne pobjede, piše Sportnet

Pacersi su na odličnom omjeru 17-10, prvi put ove sezone povezali su četiri pobjede i izgledaju jako dobro kao momčad, a našem Bogdanoviću je ovo osmi put u zadnjih 14 utakmica da je prebacio granicu od 20 poena.

Indiana je u ovom susretu imala ogromno vodstvo 87:62 i činilo se da plovi prema sigurnoj pobjedi, ali Wizardsi su serijom 13:0 zatvorili treću četvrtinu, zatim se potpuno približili u četvrtoj gdje su imali i napad za vodstvo, ali Pacersi su izdržali i otišli do pobjede.

Najbolji pojedinac susreta bio je Myles Turner s 26 poena i 12 skokova, Bogdanović je za 37 minuta dodao 22 poena (5/10 za dva, 3/5 za tri, 3/4 slobodna), sedam skokova i dvije asistencije, Thaddeus Young dodao je 14 poena i 12 skokova, a Darren Collison deset poena i 17 asistencija.

Šarić solidan u porazu protiv prvaka

Iako nije ubacio toliko poena kao Bogdanović, vrlo dobru utakmicu odigrao je Dario Šarić u porazu Minnesote protiv Warriorsa 116:108.

Nezadrživ je bio Stephen Curry s 38 koševa, sedam skokova i šest asistencija, Klay Thompson dodao je 26 koševa, a Kevin Durant 22 koševa i pet skokova.

Kod Wolvesa Karl-Anthony Towns dodao je 31 koš uz 11 skokova, Andrew Wiggins 20 koševa uz pet skokova, Derrick Rose 21 koševa, a Šarić je za 31 minutu ubilježio 13 koševa (6/6 za dva, 0/3 za tri, 1/1 slobodna) uz osam skokova i dvije asistencije.