NIKOLINA ĆAĆIĆ SREBRNA NA EP-U ZA MLAĐE SENIORE U SOFIJI: / 'Nadali smo se zlatu, ali smo sretni i sa srebrom'

Nikolina Ćaćić osvojila srebrnu medalju u kategoriji do 54 kilograma na Europskom prvenstvu za mlađe seniore

10.9.2019.
17:12
PIXSELL

Hrvatska boksačica Nikolina Ćaćić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 54 kilograma na Europskom prvenstvu za mlađe seniore u Sofiji nakon što je u finalu u utorak izgubila od Irkinje Fay Niamh sudačkim preglasavanjem sa 1-4. Ćaćić je solidno krenula i njene napade nagradio je u prvoj rundi bugarski sudac. Međutim, ostatak sudačkog društva nije bio tog mišljenja. Prema njima je Nikolina dobila samo zadnju rundu.

HRVATSKI BORCI OSVOJILI NOVE MEDALJE: /

Ivan Kvesić brončan u Tokiju, Lucija Domić u Helsinborgu

03.09.2018., Zagreb - Hrvatska boksacica Nikolina Cacic je na mladjeseniorskom Svjetskom prvenstvu u Budimpesti osvojila srebrnu medalju u kategoriji do 57 kg. Clanica BK Omega tako je vlasnica prve svjetske medalje za hrvatski zenski boks. Nikolina Cacic i njezin trener Franjo Grgic-Kristic. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

"Mislio sam da je dobila prvu rundu. Drugu je stala, ali je zato u trećoj ponovno navalila. Nadali smo se zlatu, ali smo sretni i sa srebrom", komentar je trenera reprezentacije Franje Kristića.

Ovo je drugo veliko srebro za Ćaćić, nakon svjetskog osvojenog prošle godine. Već za par mjeseci postaje seniorka i pred njom su velika iskušenja, kao i brončanog s ovog natjecanja Gabrijela Veočića.