IVAN HUKLEK BEZ BRONČANE MEDALJE U MINSKU: / Uvjerljivo izgubio od Mađara Lorinza

Zlato osvojio Ukrajinac Žan Beleniuk

30.6.2019.
19:30
Igor Kralj/PIXSELL

Posljednjeg dana Europskih igara u Minsku hrvač Ivan Huklek u kategoriji do 87 kilograma nije uspio osvojiti brončanu medalju, jer je u borbi za treće mjesto izgubio od Mađara Viktora Lorinza sa 1-7. Huklek je do polufinala stigao pobjedama protiv Rumunja Vlada Marieje sa 9-0 i Rusa Bekhana Ozdojeva sa 9-8, da bi u polufinalu izgubio od Azerbajdžanca Islama Abasova sa 0-5.

11.03.2017., Zagreb, SD Trnsko - Grand Prix Zagreb Open 2017. medjunarodni turnir u hrvanju grcko-rimskim stilom. Kategorija 85kg, Ivan Huklek, Hrvatska - Atsushi Matsumoto, Japan. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

BRONCA ZNAČI NASTAVAK SJAJNOG NIZA: Javio nam se senzacionalni boksač iz mjesta Sali i prokomentirao uspjeh u Minsku

BRONCA ZNAČI NASTAVAK SJAJNOG NIZA: /

Zlato je osvojio Ukrajinac Žan Beleniuk, srebro je pripalo Islamu Abasovu, a brončane medalje Mađaru Viktoru Lorinzu i Poljaku Arkadiuszu Kulynyczu.