Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BORI SE ZA ŽIVOT /

Boksački svijet ostao zgrožen: Poznati njemački borac upucan u vrat, sve zbog mafijaškog obračuna?

U tekstu Bilda se navodi da je obračun povezan s mafijaškim klanovima, jer je Ayada bio često viđen u takvom društvu...

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Užasne vijesti dolaze iz Njemačke, gdje je upucan u vrat poznati boksač Ibrahim Ayada. Bild piše da je do pucnjave došlo u četiri sata ujutro u Berlinu.

Prema napisima njemačkih medija, hitci su bili ispaljeni iz crnog automobila nizozemskih registarskih oznaka sa zatamnjenim staklima. Napale su ga dvije osobe, a čekali su ga ispred ulaza u zgradu.

Počinitelji su pobjegli s mjesta nesreće, a radnici hotela koji se nalazi preko puta zgrade pritrčali su pomoći Ayadi u kojeg su ispaljena tri metka.

Boksač je po hitnom postupku prevezen u bolnicu gdje se nakon operacije bori za život. U tekstu Bilda se navodi da je obračun povezan s mafijaškim klanovima, jer je Ayada bio često viđen u takvom društvu.

Ključnu utakmicu hrvatske ženske rukometne reprezentacija u borbi za četvrtfinale SP-a protiv Mađarske u ponedjeljak pratite na RTL Kockici i platformi Voyo.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike