SHOW BRAZILSKOG KLINCA / Kakvi driblinzi: Neymara nitko ne može zaustaviti!

U prvoj utakmici finala Campeonato Paulista Santos je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Guaranija (0:3), a novi show prepun sjajnih driblinga i golova navijačima je priuštio mladi Neymar.

7.5.2012.
10:53
YouTube

Odmah u uvodnim minutama Neymar je pokazao nogometašima Guaranija što ih čeka tijekom utakmice. Uzeo je loptu i nanizao petoricu suparničkih igrača prije nego što su ga uspjeli srušiti pred kaznenim prostorom. Iz slobodnjaka je Elano pogodio vratnicu.

Bio je to uvod u jedini gol prvoga poluvremena kojeg je za Santos zabio Paulo Henrique Ganso s ruba šesnaesterca. U drugom dijelu nastavio se Neymarov show.

Prvo je izveo jedan od driblinga koji se danas rijetko viđaju na nogometni travnjacima, a u ovom dijelu igre dodao je i dva pogotka za uvjerljivu pobjedu gostiju.

Čini se da je sva ta buka oko trenutno najtalentiranijeg i najtraženijeg brazilskog igrača ipak opravdanja. Ili?