BARCA SE PROVUKLA / Kakav skandal: Messi 'pokrao' Atletico Madrid?

U velikom derbiju 25. kola Primere Barcelona je slavila na gostovanju kod Atletico Madrida s 2:1, ali je do pobjede došla na vrlo upitan način.

27.2.2012.
8:21
Youtube

Nogometaši Barcelone provukli su se na teškom gostovanju kod Atletico Madrida i slavili 2:1.
Katalonci su vladali terenom, što su i okrunili golom u 36. minuti kada je Fabregas asistirao Daniju Alvesu za vodstvo na Vicente Calderonu.

Odmah na početku drugog poluvremena, u 48. minuti, Falcao zabija nakon kornera i poravnava rezultat.

Ipak, Leo Messi je u 81. minuti izveo sumnjiv slobodnjak tijekom kojeg se nije posložio Atleticov živi zid. Omaleni Argentinac pogodio je suprotni kut Courtoisovog gola dok je Atleticov golman namještao svoje igrače. Uslijedili su protesti domaćih igrača, ali sudac je priznao pogodak.