DOBAR START / Ivici 11. mjesto veleslaloma na otvaranju sezone u Söldenu

Ovim današnjim rezultatom Kostelić je osvojio 24 boda i nalazi se na 11. mjestu u poretku veleslalomaša i u ukupnom poretku.

27.10.2013.
14:03
nph / J.Groder/PIXSELL

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 11. mjesto u veleslalomu, prvoj utrci sezone Svjetskog kupa, koji se u nedjelju vozio u Söldenu s vremenom 2:01.87 i zaostatkom od 2,37 sekunde za pobjednikom Amerikancem Tedom Ligetyjem.

Drugo mjesto pripalo je Franacuzu Alexisu Pintauraultu, a treće pobjedniku Svjetskog kupa Austrijancu Marcelu Hirscheru.

Kostelić je 11. mjesto podijelio s Francuzom Thorom Blondinom Marmillodom.

Drugi hrvatski predstavnik na današnjoj utrci Filip Zubčić nije se plasirao u drugu vožnju jer je prvu završio na 58. mjestu.