INTER OPET DRUGI, U ZADNJEM KOLU ČEKA GA PAKAO: / Lautaro golčinom pokazao zašto ga Messi očajnički želi u Barci

U subotu nas čeka derbi koji će odlučiti o drugom mjestu

28.7.2020.
23:58

U drugom susretu 37. kola Serie A inter je na svom terenu slavio protiv Napolija s 2:0 i tako se uoči zadnjeg kola ove subote vratio na drugo mjesto.

Danilo D’Ambrosio doveo je Nerazzurre u vodstvo u 11. minuti, a konačan rezultat nakon fantastične solo akcije postavio je LautaroMartinez. Marcelo Brozović odigrao je cijeli susret za Inter.

UKRAJINAC UŠAO UMJESTO PAŠALIĆA I ZAPOČEO ATALANTIN VELIKI PREOKRET: /

U zadnjem kolu čeka nas ludnica

U susretu ranije Atalanta je na gostovanju pobijedila Parmu s 2-1. Domaćin je poveo u 43. minuti golom Dejana Kuluševskog, no Atalanta je u nastavku susreta okrenula rezultat. U 70. minuti je izjednačio Ruslan Malinovski, da bi šest minuta prije kraja Alejandro Gomez zabio za pobjedu momčadi iz Bergama.

Bila je to Atalantina čak 17. utakmica u nizu u prvenstvu bez poraza, dok je Parma upisala sedmi poraz u zadnjih 10 susreta. Mario Pašalić i Boško Šutalo su za Atalantu igrali prvo poluvrijeme.

Inter je trenutačno drugi sa 79 bodova, Atalanta, s kojom igraju u zadnjem kolu na njihovom terenu ima bod manje.a prvom mjestu je prvak Juventus s 83 boda.