Inter opet koban za Bayern

Barceloni, Tottenhamu, Šahtaru i Schalkeu, u četvrtfinalu Lige prvaka u utorak su se pridružili Inter i Manchester United. Inter je izbacio Bayern, a Manchester je odradio rutinski posao s Marseilleom.

15.3.2011.
21:55

Barceloni, Tottenhamu, Šahtaru i Schalkeu, u četvrtfinalu Lige prvaka u utorak su se pridružili Inter i Manchester United.

Inter je u šokantnoj utakmici izbacio Bayern pobjedivši u Muenchenu 3:2 (Bayern je u prvoj utakmici pobijedio 1:0). Talijani su došli u vodstvo već u 4. minuti golom Eto'oa, no Nijemci rade preokret i golovima Gomez i Muellera na odmor odlaze s 2:1. U drugom poluvremenu, međutim, Inter je zabio dva gola (Sneijder 63. i Pandev 88.), napravio potpuni preokret i plasirao se među osam najboljih momčadi u Europi.

U drugoj utakmici Manchester je očekivano izbacio Marseille pobjedivši 2:1. Prva utakmica je završila 0:0.

Oba gola za Vragove je zabio Hernandez (5. i 75.). a Francuzi su smanjili pred kraj utakmice autogolom Browna.