PRVI TOPNIK LIGE / Ibro hat-trickom sam svladao Valenciennes

Ibrahimović je bio strijelac u 28.,49. i 54. minuti, a konačni rezultat postavio je Ezequiel Lavezzi u 82. S nova tri gola Ibrahimović je stigao do učinka od 17 pogodaka sedam više od prvog pratitelja, Bafetimbija Gomisa iz Lyona.

11.12.2012.
21:29
AP Images

Najbolji strijelac francuskog nogometnog prvenstva ZlatanIbrahimović postigao je nova tri pogotka u 4-0 (1-0) gostujućoj pobjedi Paris SG-a protiv Valenciennesa u susretu 17. kola kojom je sastav iz glavnog grada smanjio zaostatak za vodećim Lyonom na dva boda uz utakmicu više.

(Video: ArenaSport)

U drugom susretu odigranom u istom terminu Nice je sa 1-0 (0-0) svladala Rennes golom Argentinca hrvatskog podrijetla Darija Cvitanicha (66-11m).