RAKITIĆ UPISAO ASISTENCIJU / Hat-trick argentinskog majstora za pobjedu Barcelone

U derbiju trećeg kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Valenciju 3-2 uz 'hat trick' Lionela Messija.

2.9.2013.
7:04
AP Images

Argentinski majstor je sva tri gola zabio u prvom poluvremenu (11, 39, 41), no domaćin je u sudačkoj nadoknadi zaprijetio golovima Heldera Postige (45, 45+3).

U nastavku susreta, usprkos nizu prilika s obje strane, više nije bilo golova.

Sevilla i Malaga su odigrale 2-2. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je za domaćine cijeli susret, a u 72. minuti je asistirao Gameiru za izjednačenje 2-2.

U ranije odigranom susretu Real Madrid je pobijedio Athletic Bilbao 3-1, a hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić odigrao je čitavu utakmicu za 'Kraljevski klub'. Modrić je odigrao sjajnu utakmicu diktiravši igru domaćina, te pokazao da je u odličnoj formi pet dana prije iznimno važne kvalifikacijske utakmice za odlazak na SP protiv Srbije u Beogradu, koja će se igrati u petak od 20.45 sati.

Na ljestvici vode Barcelona, Atletico Madrid, Villarreal i Real Madrid s po devet bodova.