HLADAN TUŠ ZA VATRENE / Škoti zabili u najgore moguće vrijeme. McGregor probušio mrežu Livakovića nakon loše reakcije u obrani

Nakon sjajnog otvaranja i pogotka Nikole Vlašića u 17. minuti, Hrvatska je konačno izgledala dobro

22.6.2021.
21:56

Nevjerojatan peh za Vatrene. Naime, Hrvatska protiv Škotske u posljednjem kolu skupine D igra odlučujuću utakmicu za plasman u osminu finala Europskog prvenstva i da bi dospjela tamo treba joj isključivo pobjeda.

KAKAV PEH ZA VATRENE /

Hrvatska zbog kartona neće moći računati na jednog od najvažnijih igrača

Nakon sjajnog otvaranja i pogotka Nikole Vlašića u 17. minuti, Hrvatska je konačno izgledala dobro, dečki su grizli napadali, imali još nekoliko vrlo dobrih šansi, a onda je uslijedio hladan tuš i to u najgore moguće vrijeme, baš prije kraja poluvremena.

Taman kada se mislilo da će Hrvatska otići na predah s rezultatom 1:0, Škoti su zabili. Akcija uoči pogotka trajala je dugo, loptu su Škoti ubacivali, Vatreni ubacivali, sve dok na kraju Škoti su centrirali i lopta je došla do Domagoja Vide koji je dao loptu u noge Callumu McGregoru koji pak s ruba kaznenog prostora gađa u donji desni kut Livakovića. Dalić će sada morati nekako podići duh igračima...