VATRENI U PRAVOM PAKLU / Jedan sitan detalj otkriva koliki je uragan Hrvatska preživjela u prvom poluvremenu sa Španjolcima

Koliko je intenzivna utakmica bila u prvom poluvremenu najbolje svjedoči jedan sitan statistički detalj

28.6.2021.
19:21
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija proživjela je pravi pakao u prvom poluvremenu utakmice osmine finala Europskog prvenstva protiv Španjolaca. Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1, ali Španjolci su većinu prvog dijela imali kontrolu i priredili su Vatrenima podosta problema.

Koliko je intenzivna utakmica bila u prvom poluvremenu najbolje svjedoči jedan sitan statistički detalj. Opta je zabilježila da je Španjolska stvorila deset prilika protiv Hrvata, a to je najviše do sada u nekom poluvremenu na svjetskim i europskim prvenstvima od 1980. godine pa naovamo.