'HRVATSKA SENZACIJA' / Internet gori nakon Pašalićevog pogotka, reakcije stižu iz cijelog svijeta, pogledajte ih

Hrvatska se vratila u utakmicu i izjednačila, a junaci su bili igrači s klupe

28.6.2021.
19:58
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska je povela u 20. minuti nakon nevjerojatnog autogola Pedrija, a izjednačio je Sarabija u 38. minuti.

Pedri je gotovo s centra vraćao loptu Simonu, no lopta je španjolskom vrataru prešla preko noge završivši u mreži.

Španjolska je izjednačila u 38. minuti. Livaković je obranio Gayin udarac, no Sarabija je s desetak metara snažnim udarcem pospremio odbijanac za 1:1.

Španjolska je u prvom poluvremenu imala 68 posto posjeda lopte, uputila je 11 udaraca pri čemu četiri u okvir hrvatskog gola, dok su "Vatreni" imali samo dva udarca, ali niti jedan u okvir.

Hrvatska se vratila

Španjolci su u nastavku zabili još dva gola i činilo se da je sve gotovo, a onda je uslijedilo ogromno iznenađenje.

Hrvatska se vratila u utakmicu i izjednačila, a junaci su bili igrači s klupe. Oršić je zabio u 85. minuti, a u produžetke nas je uveo Mario Pašalić svojim pogotkom u sudačkoj nadoknadi 2. dijela. Internet je pun reakcija na sjajnu utakmicu Vatrenih. Pogledajte ih: