GLEDA LI OVO IZBORNIK DALIĆ / Protivnik Hrvatske na Euru uvjerljivo slavio i demonstrirao što čeka Vatrene

Česi nisu odigrali naročito dobru utakmicu s Albancima, iako su na kraju ipak uspjeli zabiti tri gola

8.6.2021.
23:51

Protivnik Hrvatske na nadolazećem Euru, Češka, slavio je protiv Albanije u Pragu s 3:1. Bio im je to sjajan oporavak nakon teškog poraza u prijateljskoj utakmici s Italijom koja ih je prije nekoliko dana razbila s 4:0.

Česi nisu odigrali naročito dobru utakmicu s Albancima, iako su na kraju ipak uspjeli zabiti tri gola. Poveli su preko Schicka u 18. minuti, a onda je u 42. minuti Cikalleshi zabio prelijep gol za 1:1.

Novo vodstvo Česima donio je Masopust u 68. minuti, a konačnih 3:1 u 89. postavio je Čelustka. Češka Euro otvara u ponedjeljak protiv Škotske, s Hrvatskom igraju 18. lipnja, a protiv Engleza 22. lipnja.