PONAVLJA SE HOROR IZ 1998.? / Gol španjolskog braniča mnoge je zbog jedne stvari podsjetio na bizarnu situaciju iz Francuske

To mu je bio prvi gol u dresu Španjolske

28.6.2021.
19:25

Na poluvremenu susreta osmine finala europskog nogometnog prvenstva Hrvatska - Španjolska u Kopenhagenu rezultat je 1-1. Hrvatska je povela u 20. minuti nakon nevjerojatnog autogola Pedrija, a izjednačio je Sarabija u 38. minuti.

REAKCIJE NA KOMIČAN POGODAK /

Svi se sprdaju sa španjolskim golmanom: 'Mozak mu se ugasio...'

Pedri je gotovo s centra vraćao loptu Simonu, no lopta je španjolskom vrataru prešla preko noge završivši u mreži.

Španjolska je izjednačila u 38. minuti. Livaković je obranio Gayin udarac, no Sarabija je s desetak metara snažnim udarcem pospremio odbijanac za 1-1.

U nastavku utakmice Španjolci su poveli golom braniča Cesara Azpilicuete. Kako mu je to prvi pogodak u dresu reprezentacije podsjetilo je to na polufinale SP-a 1998. kada je Vatrene izbacio branič Lilian Thuram, s prva dva i jedina gola koja je dao za Fancusku.