Engleski mediji očajni nakon novoga poraza u finalu: 'Nema kraja agoniji'

Nastavlja se crni niz Engleza u finalima Eura

14.7.2024.
23:17
profimedia

Španjolska nogometna reprezentacija osvojila je rekordni četvrti naslov Europskoga prvenstva svladavši u finalu Englesku rezultatom 2-1.

BROJKE NAKON FINALA /

Europski naslov osvajalo 17 izbornika, Španjolska prva četiri puta na vrhu

Tuga velika traje među Englezima koji su napokon mislili kako se nogomet vraća kući nakon što im je titula iskliznula na prošlome Euru gdje su izgubili od Talijana na jedanaesterce. Ovoga puta engleska lica rastužio je Oyarzabal u 86. minuti.

Razočaranje je veliko u Engleskoj, a tamošnji mediji dramatično su primili engleski poraz.

'Španjolska slama engleska srca kasnim pobjedničkim golom', piše engleski Sky. Slično je pisao i The Mirror: 'Konačno slamanje srca'
The Sun je također bio razočaran ishodom, ali je pohvalio pristup Gordi Albiona: 'Hrabra Engleska podnijela je srcedrapajući poraz'

Nema kraja nesreći Engleske u finalima, a toga je svjestan i engleski Telegraph:
'Nema kraja agoniji, Španjolska pobjeđuje Englesku pobjedničkim pogotkom u posljednjim minutama'

BBC je također istaknuo crni niz Engleza: 'Poraz produžio 58 godina boli Engleske'