darovao gol za Valentinovo / Eduardo, nije ti to valjda bio jedini dar?

U utakmici Šahtara i Rapida, koja je završila neodlučeno, hrvatski reprezentativac je zabio pogodak, koji je zatim posvetio supruzi. Nije poznato je li zaboravio kupiti dar svojoj ljepšoj polovici pa se na ovaj način pokušao 'izvući' ili je doista riječ o romantičnoj gesti.

15.2.2012.
9:50
PIXSELL

Eduardo da Silva je izjednačio za svoj Šahtar u utakmici protiv bukureštanskog Rapida, a poslije je izjavio kako je gol dar ženi za Valentinovo.

"S obzirom da je Valentinovo, posvećujem pogodak svojoj supruzi", rekao je Edu poslije utakmice.

Nije poznato je li zaboravio kupiti dar svojoj ljepšoj polovici, pa se na ovaj način pokušao 'izvući' ili je doista riječ o romantičnoj gesti.

Utakmica je završila rezultatom 1:1. Rumunji su u Antalyji poveli pogotkom Stefana Grigoriea u osmoj minuti susreta, dok je hrvatski reprezentativac izjednačio u 35.

Eduardo, baš kao i kapetan Šahtara Darijo Srna, odigrao je samo prvih 45. minuta susreta.