Nevjerojatan potez / Driblingom pete izbacio iz igre Andalužanina

Barcelona i dalje briljira nakon četvrtog kola Primere iako su igrače Seville dijelile sekunde do boda. Tada je Alexis Sanchez u 94. minuti pogodio za 3-2 Barce.

15.9.2013.
15:15
AP

U momčadi španjolskog prvaka su od prve minute igrali Messi i Neymar, a upravo je ta kombinacija pogodovala golu Argentinca u 75. minuti. To je bio drugi pogodak Barcelone protiv Seville, za koju je jedan pogodak postigao hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

"Neymar je odigrao savršenu utakmicu. I u fazi obrane i u fazi napada je bio sjajan. No, to je ono što i očekujemo od njega, njegovi su kapaciteti zbilja veliki. Suradnja njega i Messija ide točno u smjeru u kakvom smo i očekivali", kazao je trener Barce Gerardo Martino.

Naime, u 30. minuti je Neymar na sredini terena napravio briljantan potez - sjajnim je driblingom petom potpuno izbacio iz igre andaluškog čuvara, koji je nekoliko sekundi ostao zatečen shvaćajući što se dogodilo.