UZELI TRI BODA PROTIV 'LOKOSA' / Dinamo u samo deset minuta nadoknadio dva gola zaostatka!

25.7.2014.
22:05
Marko Prpic/PIXSELL

ZAGREB - U utakmici 2. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Lokomotivu s 4-3. Lokomotiva je nakon prvog poluvremena vodila s čak 3-1, a Dinamo je napravio veliki preokret u zadnjih deset minuta.

Budimir je u samo 38 minuta postigao hat-trick i činilo se kako ni autogol Ćalušića neće biti dovoljan Dinamu da se vrati u igru.

Međutim, Modri su u samom finišu susreta osvojili tri boda. Preokret je započeo pogotkom Pjace u 80. minuti, da bi s dva gola puni plijen Dinamu osigurao Soudani.