Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Sport /

Di Kanio zove Krasića

Sanderlend spreman da angažuje srpskog fudbalera

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Bivši srpski reprezentativac, Miloš Krasić, po rečima njegovog menadžera, ima nekoliko ponuda od klubova iz engleske Premijer lige.

Kako su preneli tamošnji mediji, najviše interesovanja za člana Fenerbahčea pokazao je Sanderlend na čelu sa menadžerom Paolom di Kaniom.

- Krasić ima ponude iz Premijer lige i razmotrićemo te opcije. Miloš i njegova supruga su zadovoljni životom u Istanbulu, ali on mora da bude zadovoljan i poslom. Potrebno mu je da igra, a u Fenerbahčeu ne dobija šansu. On ima veliku platu i još tri godine ugovora. Ove sezone nijednom nije igrao 90 minuta na utakmici, a odličan je fudbaler i ima samo 28 godina - izjavio je njegov menadžer Dejan Joksimović.

Krilni napadač je u Fenerbahče prešao prošlog leta iz italijanskog Juventusa, ali je konstantno bio u drugom planu, pa je odlazak iz kluba najrealnija opcija.

Ipak, veliki problem za spakog fudbalera ako se dogovori sa Sanderlendom mogla bi da bude radna dozvola, pošto Krasić ne igra za "orlove".

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike