Karta za EURO već u džepu / Čudesna Hrvatska razmontirala Tursku!

Hrvatska reprezentacija jednom je nogom već na Europskom prvenstvu 2012. godine koje će se održati u Ukraijini i Poljskoj. U prvom susretu na gostovanju u Turskoj igrači Slavena Bilića potpuno su nadigrali domaćina te na kraju slavili s 3:0.

11.11.2011.
21:28
PIXSELL

Vatreni su sjajnim nastupom u prvoj utakmici dokvalifikacija za EURO 2012 protiv Turske gotovo osigurali ulaznicu za Ukrajinu i Poljsku. Ponizili su domaćine 3:0 te tako konačno osvetili gorak poraz iz 2008. godine.

Već u drugoj minuti susreta lopta je završila u mreži domaćina. Sretno se odbila do slobodnog Ivice Olića koji je s lakoćom zabio prvi pogodak.

U 32. minuti hrvatska reprezentacija povećava svoje vodstvo nakon što je Srna s desne strane sjajno nabacio za Marija Mandžukića koji glavom postiže gol za 2:0.

Samo šest minuta nakon početka drugog poluvremena novi zgoditak za Hrvatsku. Ponovno je asistent bio Darijo Srna čiji precizni ubačaj pronalazi glavu Vedrana Ćorluke za visokih 3:0.