Maksimalni učinak / Čop Zadru zabio hat trick, petarda za kraj

Zadar je odolijevao sve do 25. minute kada je pogodak za Dinamo postigao Čop, da bi tri minute kasnije prekrasan zgoditak s 25 metara postigao Ademi.

3.8.2014.
10:28
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

U dvoboju 3. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Zadra s 5-0 (2-0) uz "hat-trick" Duje Čopa, te s maksimalnim učinkom ostali na čelu ljestvice.

Dinamo je bez ikakvih poteškoća svladao Zadar na Maksimiru i sada se u potpunosti može posvetiti uzvratnoj utakmici 3. pretkola Europske lige protiv Aalborga u srijedu.

Zadar je odolijevao sve do 25. minute kada je pogodak za Dinamo postigao Čop, da bi tri minute kasnije prekrasan zgoditak s 25 metara postigao Ademi. U 52. minuti Soudani je glavom povećao na 3-0, deset minuta prije kraja Čop se iz slobodnog udarca po drugi puta upisao u strijelce, da bi u 90. minuti bivši napadač Hajduka došao do "hat-tricka".