bryant 18 pogodaka / Cleveland bolji od Indiane, Knicksi od Lakersa: James završio s 29 koševa unatoč ozljedi

James je pogodio sedam slobodnih bacanja u zadnjih par minuta i asistirao Kevinu Loveu za dva ključna pogotka u zadnjih 27 sekundi

9.11.2015.
9:33

Cleveland Cavaliersi su sinoć sa 101-97 bili bolji od Indiana Pacersa i to im je šesta pobjeda u nizu, a LeBron James je, unatoč ozlijeđenoj nozi, zabio 29 koševa.

James je pogodio sedam slobodnih bacanja u zadnjih par minuta i asistirao Kevinu Loveu za dva ključna pogotka u zadnjih 27 sekundi. Love je ubacio 22 koša uz 19 skokova za Cavalierse koji nisu izgubili utakmicu od otvaranja sezone protiv Chicaga.

Paul George je postigao 32 pogotka za Indianu koja gotovo četiri minute nije zabila koša nakon što je povela sa 90-88. Georgeova trica pogođena 18 sekundi prije kraja smanjila je razliku na 97-95.

Cavaliersi su tada povećali pritisak i James je loptu dobacio Loveu koji je zakucao 8.2 sekundi do kraja. George Hill je pogodio koš 6.7 sekundi do kraja, ali je James pogodio dva slobodna bacanja 5.3 sekunde do kraja.U trećoj četvrtini James je stigao do 9,018. koša iz igre u karijeri, prestigavši  tako na listi svih vreemna Jerryja Westa na 19. mjestu.

U New Yorku su Knicksi sa 99-95 slavili protiv LA Lakersa.

Kobe Bryant je utakmicu završio sa 18 pogodaka, kao i Roy Hibbert, što je dosta daleko od prosjeka od 30.7 koševa  po utakmici koliko je inače imao u Madison Square Gardenu protiv Knicksa.

Carmelo Anthony je za Knickse zabio 24 koša, dok su Jose Calderon, Robin Lopez i Langston Galloway ubacili svaki po 14 koševa.

U Miamiju je Chris Bosh zabio 23 koša, Hassan Whiteside 20 uz 11 skokova i Heat je pobijeido Toronto Raptorse sa 96-76.

Miami je nadigrao Toronto sa 30-16 u trećoj četvrtini. Dwyane Wade je ubacio 12 koševa, Tyler Johnson 10, a Whiteside je utakmicu završio sa šest blokova za Miami. Kod Toronta najučinkovitiji je bio Jonas Valanciunas sa 17 pogodaka, dok je DeMar DeRozan dodao 16, a Kyle Lowry 15.