MA KAKVA BURA ILI SANDY / Brzinom od 130 km/h zabio loptu u mrežu

Igrač Sao Paula Rafael Toloi iz slobodnog udarca je zabio četvrti gol u visokoj pobjedi Sao Paula nad Universidad de Chileom (5:0). Zanimljivoj je da se njegova lopta zakucala u suparničku mrežu brzinom od 130 km/h.

9.11.2012.
16:30

Nakon što su u gostima ostvarili pobjedu 2:0, nogometaši Sao Paula su i pred svojim navijačima lakoćom sredili Universidad de Chile te ukupnim rezultatom 7:0 izborili nastavak natjecanja u Copa Sudamericana.

Goste iz Čile je već u četvrtoj minuti načeo Jadson, a Lucas Moura još jednom pogodio u 21. minuti.

Sedam minuta kasnije Luis Fabiano je treći put matirao vratara Universidad de Chilea, a onda se u 64. minuti dogodio najimpresivniji trenutak susreta.

Slobodni udarac za domaćine izveo je Rafael Toloi i brzinom od od 130 km/h zakucao loptu u suparničku mrežu. Posao je dovršio Jadson svojim drugim golom na utakmici, čime je zaokružio katastrofu Club Universidad de Chilea.