drastično usporila pri kraju / Blamaža karijere na SP-u: atletičarka prerano počela slaviti pa izgubila medalju!

25.8.2015.
11:21

U utrci na 10.000 metara za atletičarke na Svjetskom prvenstvu u Pekingu zlatnu medalju je osvojila Kenijka Cheruiyot, srebro Etiopljanka Gelete Burka, dok je bronca trebala otići u ruke Amerikanki Molly Huddle.

To se ipak nije dogodilo jer je treće mjesto osvojila njena sunarodnjakinja Emily Infeld. Sve se to dogodilo jer je Huddle pred sam cilj drastično usporila te podigla ruke u zrak u znak slavlja.

Slavila je prerano jer ju je Infeld prestigla, a kad je gubitnica shvatila što se dogodilo, nije mogla sakriti razočaranje.