BEZ POBJEDNIKA /

Bilićeva momčad dva puta se vraćala i na kraju stigla do boda

Slaven Bilić je 9. svibnja u 31. kolu Saudijske profesionalne lige sa svojim Al Fatehom odigrao 2-2 kod Al Feihe.

9.5.2024.
19:43

PRAVA DILEMA /

Kylian Mbappé na putu u Real Madrid, ali što s Olimpijskim igrama?

Domaćini su poveli golom Fashiona Sakale u 29. minuti susreta.

Igrači Bilića izjednačili su već na početku drugog poluvremena golom Djaninya u 47. minuti.

Utakmica je stagnirala do 69. minute kada Abdelhamid Sabiri ponovno vraća domaćine u vodstvo.

Vodstvo domaćina trajalo je samo sedam minuta kada je igrač gostujuće ekipe Sofiane Bendebka postavio konačan rezultat od 2-2.

Poredak na tablici ovim se rezultatom nije mijenjao pa je tako Al Fateh ostao na šestom, a Al Feiha na sedmom mjestu.

Al Fateh i Al Feiha imaju po 42 boda, ali Bilićeva momčad ima bolju gol razliku.