JEDVA SU PREOKRENULI / Bayern se spasio u sudačkoj nadoknadi

U trećoj minuti sudačke nadoknade Thiago Alcantara spašava Guardiolin obraz te Bayernu donosi sva tri boda.

29.1.2014.
22:15
AP Images

U zaostaloj utakmici 17. kola Bundeslige vodeći Bayern je u gostima pobijedio Stuttgart sa 2-1, a hrvatski napadač Mario Mandžukić igrao je tek nešto više od pola sata za Bavarce.

Stuttgart je poveo pogotkom Vedada Ibiševića u 29. minuti, a poravnao je Claudio Pizarro u 76. Pobjedu Bayernu donio je Thiago Alcantara golom u sudačkoj nadoknadi (90+3).

Iako je Bayern igrao bez ozlijeđenih Francka Riberyja i Arjena Robbena, trener Pep Guardiola počeo je susret bez pravog napadača. Tek je u drugom poluvremenu uveo Mandžukića i Pizarra.

Mario Mandžukić, koji se u posljednjih tjedan dana našao u nemilosti trenera Pepa Guardiole, ušao je u igru u 59. minuti, i dva je puta bio u gol-šansi. U 62. minuti uposlio ga je Goetze, a u 87. je odličnim driblingom izbacio dvojicu braniča, ali je njegov udarac zaustavio vratar Ulreich.