SUKOB NOGOMETNIH DIVOVA / Barcelona preokretom izborila novi El Classico

U četvrtak navečer saznali smo i posljednje klubove koji će nastupiti u četvrtfinalu španjolskog Kupa kralja, a prava poslastica je novi dvoboj Barcelone i Reala.

13.1.2012.
9:20
PIXSELL

Nogometaši Barcelone u izmiješanom su sastavu sa 2:1 slavili protiv Osasune i plasirali se u četvrtfinale španjolskog kupa gdje ih čeka ljutiti rival Real Madrid

Ipak, stvari nisu krenule glatko po aktualnog europskog prvaka. Naime, Osasuna je povela u 41. minuti golom Lekića, ali samo četiri minute nakon početka drugog poluvremena Čileanac Alexis Sanchez poravnava rezultat. Pobjedu Barci donosi Sergi Roberto pogotkom u 72. minuti susreta.

U drugoj utakmici večeri Athletic Bilbao je nakon 0:0 iz prve utakmice, slavio sa visokih 4:0 i u četvrtfinalu će igrati s Mallorcom.