PUŠU ZA VRATOM / Barca stišće i dalje: Zaostatak samo tri boda

Momčad Barcelone došla je na samo tri boda zaostatka za Realom nakon pobjede na gostovanju kod Zaragoze 4:1.

8.4.2012.
10:08
AP Images

Nogometaši Barcelone pobjedom 4-1 (2-1) na gostovanju kod Reala u Zaragozi u susretu 31. kola španjolskog prvenstva primakli su se vodećem Realu iz Madrida na tri boda zaostatka na vrhu ljestvice.

Nakon što Aranda nije iskoristio kazneni udarac u 24. minuti, njegov je udarac obranio Valdes, isti je igrač u 31. doveo domaće u vodstvo, ali Barcelona je u samo tri minute preko Puyola u 36. i Messija u 39. minuti uspjela preokrenuti rezultat. Pobjedu gostiju potvrdili su Messi svojim drugim golom u 86. minuti iz 11-erca i Pedro u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski reprezentativac Tomislav Dujmović ostao je na klupi momčadi iz Zaragoze koja je nakon ovog poraza ostala 18. s četiri boda manje od 17. Villarreala koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak u Primeri.

Barcelona sada ima 75 bodova, a Real 78 i utakmicu manje. Real će svoj susret 31. kola odigrati u nedjelju na svom stadionu protiv trećeplasirane Valencije.