prednost domaćeg terena / Atlanti prva pobjeda protiv Netsa, Bogdanović pet poena

20.4.2015.
9:28

Košarkaši Atlante iskoristili su prednost domaćeg terena i s 99-92 svladali Brooklyn u prvoj utakmici prvog kruga NBA doigravanja, a isto su učinili i LA Clippersi koji su sa 107-92 nadigrali aktualne prvake iz San Antonija.

Bojan Bogdanović je u porazu Netsa postigao pet koševa (šut 2/8, trica 1/5), uz četiri skoka i dvije asistencije za 32 minute na parketu.

Najbolji kod Atlante bio je Kyle Korver koji je tricama uništio goste iz Brooklyna (postigao ih je pet). Svaki sa 17 poena, Korveru se pridružili DeMarre Carroll i Jeff Teague.