NOVI KIKS 'TOPNIKA' / Arsenal doveo u pitanje plasman u Ligu prvaka

Arsenal je ovim remijem propustio veliku prigodu učvrstiti se na trećem mjestu ljestvice koje izravno vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, trenutačno ima 67 bodova, dva više od četvrtog Tottenhama i petog Newcastlea, ali uz utakmicu više.

5.5.2012.
16:04
PIXSELL

LONDON - U jedinom susretu pretposljednjeg, 37. kola engleskog nogometnog prvenstva igranom u subotu Arsena i Norwich City su igrali 3-3 (1-2).

U odličnom susretu punom preokreta Arsenal je poveo golom Benayouna (2), no do poluvremena su gosti uspjeli preokrenuti zahvaljujući pogocima Hoolahana (12) i Holta (27). Kapetan domaćih VanPersie (72, 80) je s dva gola u nastavku vratio prednost na stranu "topnika", ali bod Norwichu osigurao je Morison (85).

Norwich je s ovim bodom ostao u sigurnosti sredine ljestvice, sada je 13. sa 44 boda.

Tottenham će u nedjelju gostovati kod Aston Ville, dok će Newcastle ugostiti vodeći Manchester City, a svaki od tih sastava će pobjedom preskočiti Arsenal.

Manchester City je na vrhu sa 83 boda koliko ima i drugi Manchester United.