Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
aktivni 'čekićari' /

Ambiciozni Bilić: West Ham dogovorio otkup ugovora bivšeg veznjaka Arsenala i Barcelone

Song je šest godina igrao za Arsenal i dvije za Barcelonu, a osim ta dva kluba nosio je i dresove Bastie i Charltona. Za reprezentaciju Kameruna je odigrao 48 utakmica

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Engleski nogometni prvoligaš West Ham, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, dogovorio je s Barcelonom otkup ugovora 27-godišnjeg kamerunskog reprezentativca Alexa Songa koji je prošlu sezonu proveo na posudbi među "čekićarima".

"Dogovorili smo se. Ako zdravstveni pregled prođe u redu potpisat ćemo ugovor. Song trenutačno ima problema s ozlijeđenim koljenom i nemoguće je očekivati da će se oporaviti za dva dana. Do 1. rujna ima dosta vremena da se oporavi i onda može ostati u klubu"; izjavio je suvlasnik West Hama David Sullivan. Nagađa se da je 'otkupna cijena' za njegov ugovor pet milijuna eura.

Song je šest godina igrao za Arsenal i dvije za Barcelonu, a osim ta dva kluba nosio je i dresove Bastie i Charltona. Za reprezentaciju Kameruna je odigrao 48 utakmica.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike