Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZBOG UDARANJA I GAŽENJA VAN PERSIEJA /

Adebayoru tri utakmice kazne

Napadača Cityja čeka teža kazna jer će morati pred Disciplinsku komisiju zbog izazivanja navijača Arsenala nakon što je postigao pogodak. Propustit će nedjeljni gradski derbi s Unitedom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Engleski nogometni savez kaznio je napadača Manchester Citya Emmanuela Adebayora s tri utakmice neigranja zbog nesportskog ponašanja na prvenstvenoj utakmici protiv Arsenala (4-1).

Togoanski igrač je bio posebno nervozan u utakmici s svojim bivšim klubom, a kaznu je dobio zbog divljačkog starta i namjernog gaženja ruke Nizozemca Robina van Persieja. Adebayora čeka i gora kazna jer mu je tek slijedi svjedočenje pred Disciplinskom komisijom zbog još jednog izgreda na utakmici u kojem je slaveći zgoditak otišao pred navijače Arsenala, dodatno ih provocirajući. To je razbjesnilo pristalice Arsenala, a u tučnjavi na tribinama ozlijeđen je jedan redar.

Manchester City će tako u nedjelju igrati bez svog glavnog napadača u gradskom derbiju s Manchester Unitedom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike