Veznjak Markus Feulner ovog je ljeta dres Borussije Dortmund zamijenio onim Nürnberga, a već u prvoj utakmici za svoj novi klub pokazao je da će biti veliko pojačanje.

2.8.2011.
10:11

U kup utakmici protiv Arminije u Bielefeldu, Feulner je zabio tri vrlo atraktivna pogotka i to u razdoblju od samo 14 minuta. Prvi pogodak zabio je za izjednačenje u 26. minuti odličnim udarcem sa 20-ak metara.

Za vodstvo svoje momčadi zabio je u 35. minuti savršeno izvedenim slobodnim udarcem sa 25 metara, a samo pet minuta kasnije još je jednom odlično odmjerio iz daljine, pogodio za 3:1 i miran odlazak svoje momčadi na odmor.

U nastavku je njegova momčad zabila još dva pogotka. Za 4:1 precizan je bio Mak u 64. minuti, a konačnih 5:1 i potvrdu uvjerljivog slavlja u utakmici prvog kola njemačkog kupa donio je Pekhart u 71. minuti.

Feulner se uistinu pokazao kao veliko pojačanje, a Nürnberg je Borussiji za njega platio samo 150 tisuća eura ovog ljeta.