Pogledajte Beckhamovu golčinu iz kornera!

David Beckham zablistao je u 21. kolu MLS lige i odveo svoj Galaxy do nove pobjede pred domaćim navijačima u Los Angelesu.

10.7.2011.
17:34

36-godišnji Englez je u 58. minuti iz slobodnog udarca asistirao Landonu Donovanu za 1:0, ali gosti su izjednačili samo četiri minute poslije pa je Becks još jednom morao oprobati svoj ubojiti udarac.

Dogodilo se to u 66. minuti kada je sjajno izveo korner, prevario i golmana i braniče gostiju te osigurao sva tri boda svojoj momčadi. Svoj komadić 'slave' na toj utakmici pobrao je i nekadašnji Zagrebov igrač Josip Mikulić, nogometaš Chicago Firea.

Naime, u sudačkoj nadoknadi došlo je do velike gužve i naguravanja igrača, a Mikulić je utrčao i 'intervenirao' s klupe, te dobio crveni karton. Nije zaigrao ni minute...