Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Ostalo /

Njarabum, Sicko disco i sratching

U petak vas na Eurokazu očekuje predstava iz Eurokazove produkcije Njarabum u 20 h. Nakon predstave zaplešite na paryju INZG-a na kojem će nastupiti DJ Momir Popović te DJ Marmat.

VOYO logo
VOYO logo

Njarabum Eurokaz / MSU Zagreb / Focus on Art and Science (EU) redateljica: Anja Maksić Japundžić, 4. lipnja u 20:00

Anja Maksić Japundžić mlada je redateljica koja je okupila glumce Leonu Paraminski, Marka Makovičića, Anu Kraljević i Petra Cvirna oko teme poremećaja u prehrani. No tema je samo izgovor kako bi se istražile mogućnosti poetskoga govora u kontekstu najbanalnije svakodnevnice. Na pozornici je kuhinja u kojoj Ona i On pripremaju quiche od špinata. Rutina kuhanja neočekivano pokreće sanjarije i fantazme ljubavnog para. Kuhinjski se elementi transformiraju otvarajući pristup u fantazmagoričan svijet u kojem Ona pokušava mijenjati fizičke zakonitosti svoga tijela. Predstava koja počiva na dramskim i pjesničkim predlošcima Radovana Ivšića svojevrstna je posveta nedavno preminulu piscu.

INZG PARTY // 21.30 h DJ MOMIR POPOVIĆ

Uz Momira Popovića, koji spajajući osnove hip hopa i funka vodi publiku u svijet nekih novih zvukova, nedostajat će samo disko kugla. Dobro poznat u kugovima scratchinga- spaja nespojivo.

DJ MARMAT

Tvorac klupske večeri Sicko disco. Žanrovi govore za sebe. Pop, electropop, bootlegs, edits, electroclash, nurave, discopunk, indiedance, deephouse, techno, nudisco.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike