Rundek Cargo Trio predstavlja Plavi avion
Velikan hrvatske pop rock scene, Darko Rundek, koji već niz godina sklada pjesme na relaciji Zagreb – Pariz, napravio je remek djelo svoje dugogodišnje glazbene karijere – album Plavi avion.
Na tragu velikih hitova na kojima su odrasle generacije kao što su
Neki su ju nazvali himnom lutajućih, a budući da Darko Rundek ima mnogo obožavatelja, vjerujemo da na njegov koncert nitko neće zalutati već će doći vrlo ciljano jer je kapacitet za ovaj koncert ograničen a interes izuzetno velik.
Cijena ulaznica iznosi 130 kn u pretprodaji i 150 kn na dan koncerta. U prodaji je samo jedna kategorija prema želji Darka Rundeka kako bi se postigao neposredniji kontakt izvođača i publike i kako bi Trio bio što bliže svojim vjernim obožavateljima.
Prodajna mjesta ulaznica: Tvornica kulture, Ljudevita Posavskog 1, Aquarius cd shop, Varšavska 13 i Menart, Bencekovićeva 19 (Kajzerica) od 9 - 16h.
Koncert počinje u 21 sat.