Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Brak&veze /

Neugodna iskustva: Evo zbog čega se žene najviše kaju u seksu, a zbog čega muškarci

Svi mi žalimo zbog nečega ili nekoga, no zanimljivo je kako su kod muškaraca i žena obično u pitanju dijametralno suprotne stvari

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Prema najnovijem istraživanju, muškarci žale zato što nisu imali odnose s više različitih partnerica dok žene, s druge strane, žale što su bile s previše pogrešnih frajera.

Zanimljiva saznanja

Rezultati istraživanja su pokazali da se žene uglavnom kaju i zbog gubitka nevinosti s pogrešnim muškarcem, ali i zbog nevjere. Muškarce muči činjenica što su se u određenom trenutku života bojali prići ženi koja im se sviđala, a koju su zauvijek izgubili.

Istraživanje je provedeno na jednom američkom sveučilištu na čak 25.000 sudionika.

"Očito je da seks na jednu noć ostavlja veće posljedice na žene. Žaljenje muškaraca je razumljivo jer su oni 'programirani' za razmnožavanje za koje se šanse povećavaju uz veći broj partnerica", rekla je Martie Haselton, psihologinja koja je provela istraživanje.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike