Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PREDSTAVNICA SRBIJE DOZNALA ZA OBITELJSKU TRAGEDIJU NA EUROSONGU: /

Tek je nakon nastupa saznala za tužnu vijest

Članovi Ksenijine obitelji odlučili su da joj to neće javiti da je ne bi uznemirili dok traje natjecanje

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Predstavnice Srbije grupa Hurricane osvojila je 15. mjesto na Eurosongu. Mnogi su razočarani njihovim plasmanom jer su Sanja Vučić, Ksenija Knežević i Ivana Nikolić svojim bombastičnim nastupom i izvedbom pjesme "Loco loco" osvojile veliki dio publike i natjecatelja, piše Telegraf.

No, njihovom izlasku na pozornicu u Rotterdamu prethodila je obiteljska tragedija Ksenije Knežević. Ona nije znala što se dogodilo, pa je sa svojim kolegicama iz grupe nastupila u punom sjaju.

Ksenija je nakon finala ipak saznala tužnu vijest o smrti svoje bake koja je preminula pred njen finalni nastup. Članovi Ksenijine obitelji odlučili su da joj to neće javiti da je ne bi uznemirili dok traje natjecanje.

"Ne bih ništa komentirao, stvarno", poručio je kratko njen otac Nenad Knežević Knez te je dodao: "Prezadovoljan sam plasmanom, eto, to je sve što mogu reći".

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike