KREMA MOMČADI /
Dinamovi navijači ovaj dan su itekako zapamtili! Prepoznajete li zvijezde koje je nosile Modre?
Danas popularna glumica i manekenka Milla Jovovich rano je djetinjstvo provela u Kijevu, gdje je i rođena.
Milla Jovovich (37) nekad je bila sasvim obična djevojčica. Kad je imala pet godina, njezina obitelj se preselila u Kaliforniju, a njoj je bilo teško prilagoditi se američkim školama.
Ipak, ubrzo je pronašla svoj put do slave i postala jedna od najtraženijih manekenki i glumica. Lijepa Milla uoči blagdana pronašla je fotografiju iz djetinjstva te je podijelila s fanovima na Twitteru.
'Pronašla sam svoju staru fotografiju koja je snimljena u Rusiji 70-ih godina. Tako depresivno i komunistički! Preslatko', napisala je ispod fotografije uz koju je objavila i onu na kojoj kuha večeru u štiklama.