MAMA PUCA OD PONOSA: / Kći Kolinde Grabar Kitarović slavila na prvenstvu Hrvatske

Kći hrvatske predsjednice niže uspjeh za uspjehom, a sada je dokazala i da je jedna od najboljih hrvatskih klizačica.

16.1.2017.
8:23
PIXSELL, Igor Kralj

Kći hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović, Katarina Kitarović, u subotu je dokazala da je jedna od najboljih hrvatskih klizačica.

BILA TEK STUDENTICA: /

Kolinda se hvalila radom u diplomaciji '92., Plenkovićeva reakcija na to je neprocjenjiva

Naime, Katarina je pobijedila na prvenstvu Hrvatske u klizanju u kratkom programu juniorki, gdje je osvojila prvo mjesto s 36,9 bodova.

Natjecanje se održalo na zagrebačkom Velesajmu, a 16-godišnjakinja je briljirala.

Prošle se godine Katarina okitila titulom hrvatske prvakinje u umjetničkom klizanju, a pažnju javnosti privukla je i na 48. Zlatnoj pirueti u prosincu 2015. godine.