Pjevačica se fotkala u majici na 'kockice' i hlačicama s hrvatskim grbom

20.6.2024.
17:38
Instagram

Hrvatska je jučer igrala protiv Albanije na Euru 2024., a rezultat je bio razočaravajuć. Pjevačica Lidija Bačić podržala je hrvatsku reprezentaciju u vrućim hlačicama s hrvatskim grbom i uskoj dekoltiranoj majici na 'kockice'.

Ipak, niti Lidijino navijanje u sexy odjevnoj kombinaciji nije pomoglo Vatrenima.

Podsjetimo, Vatreni su s Albancima odigrali neriješeno, 2:2. Naši reprezentativci ne mogu se pohvaliti dobrom igrom u prvom poluvremenu, no u drugom su živnuli. Ipak, presudu i samo jedan bod donio im je neočekivani pogodak Albanaca u 95. minuti utakmice. Takav ishod pogodio je navijače, ali i same Vatrene koji su bili vidno neraspoloženi.

U ponedjeljak nas očekuje utakmica protiv Talijana koja će odlučiti ispadamo li s natjecanja ili još imamo nade za prelazak u sljedeći krug.

POGLEDAJTE VIDEO: Branko Kolarić: 'Napravili smo tri mjerenja u Zaprešiću i na samom požarištu'