Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'GUŠTALA SAM' /

Lidija Bačić objavila fotku iz Ravne Gore: 'Najljepša na svijetu!'

Pjevačica je dijelić atmosfere s koncerta podijelila na Instagramu

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Pjevačica Lidija Bačić (38) održala je koncert u Ravnoj Gori pa, i kao i obično, izazvala hrpu pozitivnih komentara.

Lidija je dijelić atmosfere s nastupa podijelila na Instagramu u ponedjeljak. Vitku liniju istaknula je u uskim hlačama i topu. Sudeći prema fotografijama, pjevačica je napravila spektakularnu atmosferu.

"Ravna Gora sinoć. Zvjezdano nebo, idealnih 18 stupnjeva, odlična publika, moj odličan bend i ja. Guštala sam pjevati vam. Idući koncert je Pula", napisala je Lille.

Obožavatelji je obasipali komplimentima

Brojni fanovi samo su nizali komplimente u komentarima.

"Ti si najseksi pjevačica", "Predivna djevojka", "Bilo je super", "Najljepša na svijetu", pisali su pratitelji.

Podsjetimo, pjevačica često objavljuje provokativne fotografije na društvenoj mreži. Nedavno je oduševila fanove fotkom na kojoj je pozirala u prozirnoj uskoj haljini s rupom na prsima koju je rastegnula te pokazala bijeli grudnjak koji je nosila ispod.

"Rastrgaj sve", "Divna si", "Oslobodi ih, kada se već hvališ", "Najljepša", "Predivna si, Lille", pisali su joj obožavatelji.

POGLEDAJTE VIDEO: Lidija Bačić o RTL-u: "Prednjači u novim idejama!"

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike