KAO DA NE STARI /

Branka Bebić pokorila gala večer: U crvenoj haljini optočena zlatom ukrala sve poglede

Image

Na posebnom događaju okupile su se domaće zvijezde

19.2.2025.
12:32
VOYO logo
VOYO logo

Svečano otvorenje Oscar revije sinoć je unijelo dašak glamura u Centar Kaptol. Događaj je započeo crvenim tepihom i pićem dobrodošlice uz glazbenu podlogu DJ-a Luce Goye. Predstavljena su neka od najzapaženijih ostvarenja u utrci za Oscara. Revija će se održavati od 20. veljače do 2. ožujka u CineStar kinima diljem Hrvatske, uključujući i Gold Class projekcije. U sklopu revije prikazat će se dvadesetak naslova, među kojima su i iščekivani „Dina: Drugi dio“, „Gladijator II“, „Emilia Perez“, „Better Man“, „Konklava“, „Zlica“ i mnogi drugi.

Image
NEKADAŠNJA MISS /

Branka Bebić kao da je otkrila eliksir mladosti: U pedesetoj godini izgleda neviđeno dobro

Image
NEKADAŠNJA MISS /

Branka Bebić kao da je otkrila eliksir mladosti: U pedesetoj godini izgleda neviđeno dobro

Na događaju su se pojavile i neke domaće zvijezde, a među njima se istaknula i Branka Bebić (49) koja je trenutačno direktorica marketinga za Cinestar.

Pojavila se u crvenoj pripijenoj haljini koju je kombinirala sa zlatnim sandalama na petu te zlatnim naušnicama i satom. Cijelu kombinaciju podignula je na višu razinu torbicom zanimljivog izgleda u krem boji.

Image

Voditeljica eventa bila je Nikolina Pišek (51) koja, također, nije razočarala kada je moda u pitanju. Odijelo boje senfa istaknulo je njezin tanušni struk, a sve su upotpunile pomno napravljene lokne u stilu starog Hollywooda.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
Foto: Instagram

"A vaša voditeljica za večeras je...", napisala je Nikolina uz video na kojem pozira na crvenom tepihu.

Oscar revija već 21 godinu održava tradiciju prikazivanja najuspješnijih filmskih ostvarenja koja su nominirana za najprestižniju nagradu u svijetu filma.

POGLEDAJTE VIDEO: Timothée Chalamet briljirao kao Bob Dylan: Kandidat za Oscara u ulozi najveće rock-zvijezde

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
one 171
DANAS
VOYO logo
Još iz rubrike