Registriraj se
Ako imaš postojeću Voyo pretplatu i registriraš se s istim mailom, uživat ćeš u net.hr portalu bez oglasa.
  • Najmanje 8 znakova
  • Barem jedan broj
  • Barem jedno veliko slovo
  • Barem jedan poseban znak
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GOLA ZA PLEMENITI CILJ: /

Pamela Anderson prodaje svoje tijelo za spas nevinih psića

Glumica Pamela Anderson svojim je obožavateljima ponudila opciju da sami izaberu kome žele posvetiti specijalno izdanje kultnog časopisa za muškarce, a ona će ga osobno potpisati.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Seks bomba Pamela Anderson na službenoj internetskoj stranici za čak 500 dolara prodaje personalizirano izdanje Playboyja čiju naslovnicu krasi, a novac će dati za životinje u Kini kojima i ove godine prijeti pokolj tijekom festivala Yulin, piše MovieNewsGuide .

Prsata Pamela bila je posljednja ljepotica koja je ukrasila naslovnicu kultnog časopisa u siječnju ove godine. Magazin će ubuduće izlaziti bez potpune golotinje.

Anderson se ovom akcijom pridružila kolegama Mattu Damonu i Joaquinu Phoenixu, koji se bore za spas kineskih mačaka i pasa. Procjenjuje se da će u provinciji Guangxi zbog tradicionalnog festivala Yulin povodom ljetnog solsticija umrijeti barem 10.000 životinja.

"Deru im kožu na živo, bacaju ih u kipuću vodu dok još dišu, kradu ljudima ljubimce iz dvorišta zbog barbarskog uvjerenja da će, pojedu li pseće meso, biti zdraviji tijekom zime. Ovo se ne smije dešavati u 21. stoljeću bez obzira na to što im je to tradicija već 400 godina", izjavila je Pamela.

Glumica je već godinama aktivna u PETA-i i nebrojeno puta je pozirala gola samo kako bi spasila životinje od smrti.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike