DUBIOZA KOLEKTIV IMA NOVI ALBUM: /

Slavni bend prije koncerta u Areni pripremio druženje s fanovima

Image
Foto: Screenshot

Prije koncerta u Areni Zagreb koji će se održati 17. studenoga, Dubioza je pripremila iznenađenje za svoje obožavatelje.

13.11.2017.
13:33
Screenshot
VOYO logo

Bend Dubioza Kolektiv je nakon četiri godine objavio novi album, Pjesmice za djecu i odrasle. Na novom albumu nalazi se devet pjesama, od kojih singlove Himna generacije i Treba mi zraka znaju već svi fanovi.

Image
Foto: Dubioza Kolektiv

"Ovaj album uradili smo s lakoćom, za svega četiri dana, zato što smo sve pjesme ukrali s YouTubea. Sada sa zebnjom očekujemo reakcije publike, a s još većom strepnjom pratimo hoće li nas provaliti ovi iz udruženja za zaštitu autorskih prava. Na albumu imamo zanimljive goste, kojima smo, nadamo se, bili dobri domaćini“, komentirao je bend u svom stilu izlazak novog albuma.

A izlazak albuma bend je odlučio obilježiti druženjem s fanovima ove srijede, 15. studenoga u 17 sati u Avenue Mallu.

Dubioza je na albumu Pjesmice za djecu i odrasle ugostila bosanski bend Helem Nejse na pjesmi Pionirska, u pjesmi Autopilot pridružili su im se Dino Šaran i Deaf Band Dlan, a već predstavljeni singl Treba mi zraka donio je pjesmu koju je Dino Dvornik započeo, a Dubioza završila 15 godina kasnije.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Omot albuma ilustrirao je Dobrosav Bob Živković na čijim crtežima simpatične životinje postaju tragikomični junaci Dubiozinih pjesama. CD će, osim u standardnom formatu, biti objavljen i kao slikovnica za djecu i odrasle.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
race of
DANAS I SUTRA NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike